Jsme sdružení lidí se zájmem o fotografování a vše s tím spojené.

Tématické soutěže fotoklubu

Soutěže pořádáme pravidelně každý měsíc. Témata vybíráme sami na začátku roku. Každý soutěžící vystaví maximálně 3 fotky. Ty se očíslují a hodnotíme je body od 1-10. Výsledky jsou uvedeny v tabulce. Jednou ročně sečteme výsledky všech soutěží a tři nejlepší dostanou diplom a věcné dary.

Výsledky klubové soutěže pro rok 2022-23

Po celou sezonu 2022-23 se konaly při pravidelných schůzkách našeho fotoklubu tématické soutěže. Najdete je v této sekci. A nyní je tu opět po roce vyhlášení konečného celkového pořadí. Na prvním místě se umístil Honza Halíř se 197 body, na druhém místě skončil  Zdeněk Chytka se 104 body a třetí místo patří Bohoušovi Rosenkranzovi se 103 body. Gratulujeme.

Minimalismus 2023

Minimalismus, nebo také čistý design je poměrně náročný a jedinečný směr ve fotografii, kdy je zachyceno pár hlavních objektů a zbylé nezbytně nutné jsou zredukovány na minimum. Dvacetpět takových snímků jsme hodnotili v naší soutěži. Nejlépe uspěl Honza Halíř, který se zároveň umístil i na 3. místě s fotkou se zcela odlišným motivem, druhé místo pak obsadil Břéťa Ježek se starými schody. Přejeme všem dobré světlo.

Architektura 2023

V historii soutěží fotoklubu se toto téma objevuje téměř každý rok a je vidět, že je nevyčerpatelné a také velmi oblíbené mezi našimi členy. Mezi dvacetičtyřmi snímky se nejlépe umístili tyto: 1. místo obsadil Zdeněk Halíř s bodovým průměrem 6,83, 2. místo patří Peterovi Rybárovi s průměrem 6,71 a 3. místo patří Honzovi Halířovi s průměrem 6,5. Gratulujeme

Nadřazená kategorie: Jak pracujeme
Vytvořeno: březen 21, 2024

Ve čtvrtek 21. března bude zahájena členská výstava fotografií v prostorách Dobrovického muzea.
Vystavuje 15 členů, téma je volné.
Výstava potrvá do konce dubna.

Odkazy na články z konání vernisáže