Domů
 
Fotoklub Sokol Mladá Boleslav
Vánoční besídka 2013 PDF Tisk Email

Spolecne-Foto-web

V pátek 27. prosince se konala tradiční  vánoční besídka, při atmosféře očekávání příchodu Nového roku jsme si předali PFky, které následně vystavíme ve vitríně fotoobchodu U dobré rady v Mladé Boleslavi. Hezké snímky předvedl Vláďa Kuřátko a Vlastimil Kopřiva. Pořídili jsme také společnou fotku.

 

 

 

 


 
Soutěž na téma BLESKY PDF Tisk Email

Téma BLESKY se pro soutěž ukázalo jako velmi specifické, sešly se pouze 4 fotografie. Na druhou stranu ale pro většinu členů to byla inspirace pro další tvorbu a jistě si někdy v budoucnu blesky zkusí "cvaknout". Takže budeme držet palce, třeba se toto téma ještě v soutěžích objeví. Teď tedy děkujeme a gratulujeme soutěžícím, snímky se nehodnotily, vzhledem k malému počtu. Do ročního bodování dostanou autoři za každý přinesený snímek 5 bodů (místo klasického 0,5 bodu), v tabulce ve sloupečku “bonus“.

 

Foto Petr Linhart

 Linhart Petr-Prirodni zivel1web

 Linhart Petr-Prirodni zivel2web

Linhart Petr-Prirodni zivel3cbweb

 

 Foto Šárka Svobodová

Sarka Svobodova Blesky

 
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

Strana 10 z 26
Copyright © 2017 Fotoklub Sokol Mladá Boleslav. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.
 

*** Bleskově ***

Hledáme sponzory

Hledáme sponzory pro letošní klubovou výstavu k 95. výročí trvání fotoklubu ve Sboru českých bratří a na tvorbu almanachu. Pomohou jakékoliv částky, nabízíme prezentaci na výstavní ploše. Předem moc děkujeme. Váš fotoklub Sokol Mladá Boleslav. Kontakt zdenek.halir@seznam.cz

 
Nová fotogalerie

sokolProhlédněte si novou fotogalerii členů fotoklubu. Registrujte se a budete mít možnost hodnotit galerie a obrázky a tím přispějete k dalšímu zlepšování webu.

 

Pravidla soutěží

Pravidla pro klubové soutěže

A) Fotografie


1) Povolené rozměry fotografií jsou v rozmezí 15x21cm a 20x30cm. Panoramatické formáty jsou omezeny mezi 10cm až 20cm kratší strany a maximálně 40cm delší strany.

Celý článek...
 
Rozpis schůzek a soutěží
 

sokolByla vyhlášena nová témata do klubových soutěží. Podrobnosti v článku viz. níže........

Celý článek...
 
Průběžné pořadí v klubových soutěžích

sokolNíže zobrazená tabulka bude průběžně obnovována a ukazuje průběžné umístění autorů v tématických soutěžích fotoklubu v tomto roce. Výsledky proběhlých soutěží zde.

Celý článek...