Domů Galerie členů Ulrych Jiří
Ulrych Jiří - Fotogalerie Ulrych Jiří

Kouzlo fotografie objevoval ve fotokomoře díky svému otci už jako malý kluk. S jeho pomocí exponoval své první snímky a získal zkušenosti s technikou focení i vyvolání. Vážněji se pak k focení dostal o mnoho let později, v období, kdy se začala postupně objevovat digitální  fotografie. K té se nakonec přiklonil, i když klasickou má stále rád a snaží se zachovávat stará pravidla z analogu, zvláště dnes, kdy nízké náklady na snímek svádí ke „cvakání“ namísto fotografování. Mnoho zkušeností nabyl samostudiem, ale díky členství ve fotoklubu Sokol v MB získal spoustu nových přátel ochotných poradit a touhu hledat očima fotografa stále nová témata a pohledy na okolní svět. V Kosmonosích vybavil fotoateliér, který slouží hlavně ke komerčním účelům, ale zkouší také uměleckou práci.

Portrét a akt
Krajina
Detail v krajin...
Živá fotografie