Jsme sdružení lidí se zájmem o fotografování a vše s tím spojené.

Tématické soutěže fotoklubu

Soutěže pořádáme pravidelně každý měsíc. Témata vybíráme sami na začátku roku. Každý soutěžící vystaví maximálně 3 fotky. Ty se očíslují a hodnotíme je body od 1-10. Výsledky jsou uvedeny v tabulce. Jednou ročně sečteme výsledky všech soutěží a tři nejlepší dostanou diplom a věcné dary.

Cyklisté, běžci, cestovatelé a poutníci 2020

Další soutěž na téma vybrané podle nových pravidel - proto ten nezvykle dlouhý název. Zvětšila se tím možnost trefit se do tématu. To se více či méně povedlo celkem 22 snímkům. Zvítězil Petr Linhart s 57,1 body a průměrem 7,14. Na druhém místě skončil Mirek Polach a třetí místo patří opět Petrovi Linhartovi. Po soutěži se vítěz soutěže ujal hodnocení jednotlivých soutěžních fotek.

Černobílý portrét 2020

První soutěž v roce 2020 nese název černobílý portrét. I přesto, že účast nebyla velká, fotky byly kvalitní. První místo obsadil Petr Linhart s 58,3 body a průměrem 7,29. Na druhou příčku se vyhoupl Zdeněk Chytka jako nováček ve fotoklubu a na  třetím místě skončil Zdeněk Halíř.

Odstíny zelené 2019

Na hodnotícím stole se nám zazelenalo a k oznámkování bylo připraveno 20 fotografií. Kde všude se dá najít zelená barva a její odstíny, posuďte sami. Na prvním místě se umístil Jirka Ulrych s 62,7 body a průměrem 7,83. Na druhém místě skončil Honza Halíř se zajímavou abstraktní ateliérovkou a třetí příčku obsadil Břéťa Ježek.

Vytvořeno: září 25, 2012

Lorem ipsum dolor sit amet, consec tetuer adipiscing. Praesent vestibu lum molestie lacuiirhs. Aenean non ummy hendreriauris. Phasellllus. porta. Fusce suscipit varius mium sociis totdnatibus et magis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Nulla dui. Fusce feugiatlesuada odio. Morbi nunc odio, gravida at, cursus nec, luctus a, lorem. Lorem ipsum dolor sitat, consec tetuer adipiscing elit. Praesent vestibulum molestie lacus. Aenean non ummy henrerit mauris. Phasellus porta. Fusce suscipit varius mium sociis natoque penatibus et magnis dis. parturient montes, nascetur ridiculus mus. Nulla dui. Fusce feugiat malesuada odio.