Jsme sdružení lidí se zájmem o fotografování a vše s tím spojené.

Tématické soutěže fotoklubu

Soutěže pořádáme pravidelně každý měsíc. Témata vybíráme sami na začátku roku. Každý soutěžící vystaví maximálně 3 fotky. Ty se očíslují a hodnotíme je body od 1-10. Výsledky jsou uvedeny v tabulce. Jednou ročně sečteme výsledky všech soutěží a tři nejlepší dostanou diplom a věcné dary.

Černobílá 2019

Tohle téma se naposledy v našich soutěžích objevilo v květnu 2015 s mírnou obměnou názvu, tedy černobílý svět. Nicméně téma je to velmi široké a tak je zcela na místě se do něj pustit znovu. Hodnotili jsme celkem 19 fotek a můžete posoudit sami podle náhledů, jak se tohle kolo povedlo. Na prvním místě se s vysokým průměrem 7,17 umístil Zdeněk Halíř. Druhé místo obsadil Břéťa Ježek a na třetím místě skončil Honza Halíř. Jak se nám změnilo průběžné pořadí v soutěžích zjistíte zde.

Portrét 2019

Téma portrét se v našich soutěžích díky své oblibě opakuje už potřetí. Na 19 fotografiích, které se mimochodem nesmí opakovat je vidět kvalitativní posun a bylo těžké rozhodovat o výši přidělených bodů. Nakonec se na prvním místě umístil Jirka Ulrych s desetibodovým odskokem od druhého Mirka Polacha se 60,8 body. Třetí a čtvrté  místo obsadil Honza Halíř - tyto jeho fotky získaly stejné bodové ohodnocení 60,4.

Drama v krajině 2018

Opět je tu tématická soutěž, poslední v roce 2018 a tentokrát s názvem "Drama v krajině". Na stole bylo seřazeno 22 fotek od osmi soutěžících a zároveň porotců. Bodový průměr byl poměrně vysoký, je vidět, že toto téma "sedí" našim členům. Hodnocení dopaldo následovně. Na 1. místě se umístil Jirka Ulrych s bouřkovým mrakem nad Mladou Boleslaví, druhé místo obsadil s průměrem 7,75 Petr Linhart jako náš expert na blesky. Třetí příčka patřila opět Jirkovi Ulrychovi, který tím zúročil těžké podmínky z focení v Litoměřicích při našem společném výletu.

Průběžné výsledky tematických soutěží zde.

Vytvořeno: září 25, 2012

Lorem ipsum dolor sit amet, consec tetuer adipiscing. Praesent vestibu lum molestie lacuiirhs. Aenean non ummy hendreriauris. Phasellllus. porta. Fusce suscipit varius mium sociis totdnatibus et magis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Nulla dui. Fusce feugiatlesuada odio. Morbi nunc odio, gravida at, cursus nec, luctus a, lorem. Lorem ipsum dolor sitat, consec tetuer adipiscing elit. Praesent vestibulum molestie lacus. Aenean non ummy henrerit mauris. Phasellus porta. Fusce suscipit varius mium sociis natoque penatibus et magnis dis. parturient montes, nascetur ridiculus mus. Nulla dui. Fusce feugiat malesuada odio.