Kopřiva Vlastislav

Od roku 2005 člen Asociace profesionálních fotografů ČR. V roce 1976 začal svoji uměleckou dráhu vstupem do fotoklubu DK ROH AZNP v Mladé Boleslavi (nyní fotoklub SOKOL MB). Absolvoval LK - výtvarná fotografie dále na Institutu výtvarné fotografie v Praze. Vystavoval nejen v Čechách, ale i v zahraničí, například v německé Žitavě a Dieburgu, v anglickém městě King´sLynn. Jedním z témat autora je krajina. Inspiruje se hlavně krajinou Českého ráje. Tyto práce jste mohli spatřit i v mladoboleslavském Templu při jeho autorské výstavě. K tvorbě patří i pohlednice, kalendáře a ilustrace knižních publikací, Mladoboleslavsko v proměnách  času, Mladá Boleslav pohledy a století, Hrady a tvrze na mladoboleslavsku, Archeologie  Českého ráje, 100 let automobilů v Ml. Boleslavi, Dobrovice, Dolní Bousov, Benátky nad Jizerou.