Vítejte

Jsme sdružení lidí se zájmem o fotografování a vše s tím spojené.

Tématické soutěže fotoklubu

Soutěže pořádáme pravidelně každý měsíc. Témata vybíráme sami na začátku roku. Každý soutěžící vystaví maximálně 3 fotky. Ty se očíslují a hodnotíme je body od 1-10. Výsledky jsou uvedeny v tabulce.

Linie 2018

Dne 23.1.2018 se konala soutěž, tentokrát na téma LINIE. Odborný dohled zajistil Bohouš Rosenkranz a děkujeme i za závěrečné hodnocení vybraných fotek. Z 20 fotek se nejlépe umístil Honza Halíř s krásné zachyceným točitým schodištěm. Za zmínku stojí i vysoký průměr hodnocení, jak u vítězného snímku, tak u všech ostatních. Druhé místo obsadil Zdeněk Halíř s průměrem 6,83  a třetí místo obsadil Jirka Ulrych s průměrem 6,67.

Barevná abstrakce 2017

Soutěž proběhla 13. listopadu 2011 a na stole přistálo celkem 21 fotek s opravdu zajímavými motivy. Bylo těžké rozdávat body, přesto se průměrné hodnocení vyhouplo dost vysoko. Na prvním a na třetím místě zaslouženě skončila Dáša Staňková se zajímavým pohledem na kapky. Autorka slíbila, že uspořádá workshop na toto téma. Na druhém místě se umístil Jirka Ulrych s detailem květu.

Rytmus 2017

Soutěže na téma RYTMUS se zúčastnilo 6 autorů s 18 snímky. První dvě příčky obsadil Honza Halíř a jeho nejlepší fotka měla průměr 8, tedy velmi dobré hodnocení. Na třetím místě se umístil Petr Volf.

Nadřazená kategorie: Jak pracujeme
in Výlety
Vytvořeno: duben 19, 2013


          
 Termín:
19. - 21. 4. 2013
Jarní výlety se již staly tradicí, letos jsme se vydali do krajiny Českého středohoří, krajiny plné nádherných nezalesněných kopců sopečného původu, ze kterých se otevírají výhledy do malebné krajiny. Ubytování zajistil Mirek Polach v penzionu Hudebka poblíž centra Loun, odtud jsme pak vycházkou navštívili uličky starého města a dále pak vyjížděli na výlety do okolí. Počasí v sobotu nebylo ideální, odpoledne jsme i zmokli, krajina byla i v neděli v mírném oparu, nejlépe se tedy fotografovala architektura a detaily. Všichni jsme zvědaví na fotky, jistě některé uvidíme i v soutěžích.

more