Vytvořeno: leden 22, 2018

Dne 23.1.2018 se konala soutěž, tentokrát na téma LINIE. Odborný dohled zajistil Bohouš Rosenkranz a děkujeme i za závěrečné hodnocení vybraných fotek. Z 20 fotek se nejlépe umístil Honza Halíř s krásné zachyceným točitým schodištěm. Za zmínku stojí i vysoký průměr hodnocení, jak u vítězného snímku, tak u všech ostatních. Druhé místo obsadil Zdeněk Halíř s průměrem 6,83  a třetí místo obsadil Jirka Ulrych s průměrem 6,67.

more
Vytvořeno: listopad 13, 2017

Soutěž proběhla 13. listopadu 2011 a na stole přistálo celkem 21 fotek s opravdu zajímavými motivy. Bylo těžké rozdávat body, přesto se průměrné hodnocení vyhouplo dost vysoko. Na prvním a na třetím místě zaslouženě skončila Dáša Staňková se zajímavým pohledem na kapky. Autorka slíbila, že uspořádá workshop na toto téma. Na druhém místě se umístil Jirka Ulrych s detailem květu.

more
Vytvořeno: červen 19, 2017

Do této soutěže přihlásili účastníci 27 snímků, tedy nadprůměrný počet. Na prvním místě se umístila Šárka Svobodová a druhou a třetí příčku obsadila Monika Vortelová. Tabulku s podrobnými výsledky si můžete prohlédnout zde.

more
Vytvořeno: květen 15, 2017

Soutěže na téma sport se zúčastnili pouze čtyři soutěžící, přesto byly fotky kvalitní a výsledky vyrovnané. Svědčí o tom i pořadí v tabulce, první a druhé místo obsadil Petr Linhart, sportovní fotografii má vždy výbornou. Na další příčce se umístil Petr Volf, ale podělil se o ni opět s Petrem Linhartem, moc gratulujeme.

more