Vytvořeno: září 04, 2018

Na první schůzce po prázdninách bylo co vyprávět, každý si přinesl spoustu zážitků a později doufáme i spoustu krásných fotek, které uvidíme třeba v klubových soutěžích. A jelikož loňská soutěž skončila v červnu, nezbývalo, než vyhodnotit konečné pořadí autorů a fotek. Výborně zpracovanou prezentaci promítnul Honza Halíř a tady jsou fotky.

Vytvořeno: červenec 07, 2018

Přesto, že prázdniny začaly, domluvili jsme malý workshop v ateliéru Jirky Ulrycha. Nápad přišel od Honzy Halíře a jednalo se o focení portrétu, kdy modelka prostupuje bublinou naplněnou kouřem. Pravdou je, že není jednoduché skloubit všechny proměnné, jako například množství kouře v bublině, rychlost pohybu modelky, správný bod prasknutí bubliny atd. Nakonec se pár snímků povedlo a výsledky jsou velmi odlišné.

Za kouř z vodní dýmky děkujeme kamarádovi Honzovi Linhartovi a za spolupráci děkujeme jedné z našich klubových modelek Monice Vortelové za trpělivost při sušení obličeje od jarových bublin.

Vytvořeno: květen 03, 2018

Ve čtvrtek 3. 5. 2018 se konala od 17 hodin vernisáž výstavy našich členů Zdeňka a Honzy Halířových. Úvodního slova se chopil náš kamarád a také člen fotoklubu Petr Volf a v krátkosti popsal průřez tvorbou obou vystavovatelů. Tématicky je výstava, která bude trvat do 3. června 2018 velmi různorodá, největší zastoupení zde má krajina jak domácí, tak také zahraniční a to z častých cest po Evropě, většinou společných. Naleznete zde ale také zátiší, portréty, akty, street a další. Děkujeme za krásný zážitek a přejeme Zdeňkovi a Honzovi do další tvorby DOBRÉ SVĚTLO. A na závěr pár fotek z této akce.

Vytvořeno: duben 16, 2018

Srdečně Vás zveme na výstavu fotografií do galerie Pod Věží, která se koná od 4. května do 3. června 2018 u příležitosti životních jubileí obou tvůrců. Výstava bude zahájena vernisáží 3. května 2018 v 17 hodin.