Vytvořeno: květen 03, 2018

Ve čtvrtek 3. 5. 2018 se konala od 17 hodin vernisáž výstavy našich členů Zdeňka a Honzy Halířových. Úvodního slova se chopil náš kamarád a také člen fotoklubu Petr Volf a v krátkosti popsal průřez tvorbou obou vystavovatelů. Tématicky je výstava, která bude trvat do 3. června 2018 velmi různorodá, největší zastoupení zde má krajina jak domácí, tak také zahraniční a to z častých cest po Evropě, většinou společných. Naleznete zde ale také zátiší, portréty, akty, street a další. Děkujeme za krásný zážitek a přejeme Zdeňkovi a Honzovi do další tvorby DOBRÉ SVĚTLO. A na závěr pár fotek z této akce.

Vytvořeno: duben 16, 2018

Srdečně Vás zveme na výstavu fotografií do galerie Pod Věží, která se koná od 4. května do 3. června 2018 u příležitosti životních jubileí obou tvůrců. Výstava bude zahájena vernisáží 3. května 2018 v 17 hodin.

Vytvořeno: prosinec 27, 2017

Před koncem roku jsme se naposledy sešli na vánoční schůzce. Pochutnali jsme si na cukroví, popili trochu vína a shodnotili jsme akce uplynutého roku. Vzájeně jsme rozdali PF-ky. Fotky ze schůzky najdete v článku.

• Dáša Staňková
  • Vláďa Kuřátko
  • Šárka Svobodová
  • Břéťa Ježek
  • Petr Volf
  • Zdeněk Halíř
  • Bohumil Rosenkranz
  • Monika Vortelová
  • Jiří Ulrych
  • Honza Halíř
  • Miroslav Polach
  • Petr Linhart

in Výlety
Vytvořeno: květen 16, 2016

Termín: 6. - 8. 5. 2016
Počet účastníků: 11
Místo: penzion Jana, Hrubá Skála, Český ráj

Co říká Wikipedie?
Hruboskalsko je přírodní rezervace vyhlášená 22. dubna 1998. S plochou 219,2 ha patří k největším skalním městům v Chráněné krajinné oblasti Český ráj. Důvodem ochrany je rozsáhlé skalní město se zachovalými reliktními bory. Hruboskalské skalní město zahrnuje stovky skalních masivů i samostatné věže, které dosahují výšky až 60 m. Je také významnou turistickou oblastí. Mezi nejznámější památky patří zámek Hrubá skála, který byl postaven na skalním masivu již ve 14. století a hrad Valdštejn. Na skalních masivech je vybudováno mnoho vyhlídkových míst jako je Mariánská vyhlídka, vyhlídka na Kapelu, vyhlídka u Lvíčka a další, odkud mohou fotografové zaznamenávat impozantní skalní útvary a velmi často i horolezce zdolávající okolní věže. Díky pramenům Hruboskalska bohatým na vápenaté ionty zde vznikly lázně Sedmihorky.