Vytvořeno: červen 30, 2020

Zveme Vás na výstavu našich členů Jiřího Janovského a Miroslava Polacha. Jedná se fotografie tzv. smírčích křížů. Jejich výzkumem a ochranou se v současné době zabývá Společnost pro výzkum kamenných křížů založená při muzeu v Aši. Díky ní se do dnešní doby podařilo zachránit významný počet těchto němých svědků naší historie. Některé z dochovaných kamenných křížů mapuje i tato výstava. Koná se v Muzeu mladoboleslavska na hradě v Mladé Boleslavi od 30. 6. 2020 po dobu jednoho měsíce.

Vytvořeno: červen 28, 2020

Od 27. června do 25. července 2020 byla vernisáží zahájena výstava našeho člena Břetislava Ježka a to v prostorách kostela v Mělnickém Vtelně.

Vytvořeno: květen 03, 2018

Ve čtvrtek 3. 5. 2018 se konala od 17 hodin vernisáž výstavy našich členů Zdeňka a Honzy Halířových. Úvodního slova se chopil náš kamarád a také člen fotoklubu Petr Volf a v krátkosti popsal průřez tvorbou obou vystavovatelů. Tématicky je výstava, která bude trvat do 3. června 2018 velmi různorodá, největší zastoupení zde má krajina jak domácí, tak také zahraniční a to z častých cest po Evropě, většinou společných. Naleznete zde ale také zátiší, portréty, akty, street a další. Děkujeme za krásný zážitek a přejeme Zdeňkovi a Honzovi do další tvorby DOBRÉ SVĚTLO. A na závěr pár fotek z této akce.

Vytvořeno: duben 16, 2018

Srdečně Vás zveme na výstavu fotografií do galerie Pod Věží, která se koná od 4. května do 3. června 2018 u příležitosti životních jubileí obou tvůrců. Výstava bude zahájena vernisáží 3. května 2018 v 17 hodin.