Vytvořeno: červen 17, 2018

Stejně jako v loňském roce i letos se ceny předávaly v rekonstruovaných prostorách bývalé sýpky v Blatné, která slouží i k dalším kulturním akcím. Podle zástupkyně města za kulturní oblast v budoucnu čeká tyto prostory dovybavení, aby i další akce dostaly vhodné zázemí. O letošním, jak řekl zástupce pořadatelů pan Kortus "hektickém" ročníku, kdy se jednotlivé mapy po opožděném začátku různě zatoulaly a nestihlo se regulérně dokončit hodnocení, se diskutovalo po obědě a věřím, že v příštím ročníku tyto nedostatky budou napraveny. A jak se umístil náš fotoklub? Stejně jako v minulém ročníku, tedy na 7. místě. Nejlépe na 23. místě se z klubu umístil Jirka Ulrych s fotkou "Variace na téma strom". Bohužel v bodovém hodnocení jsme nepokořili tisícibodovou hranici, máme tedy do příštího ročníku co zlepšovat.

Vytvořeno: leden 03, 2017

Vyhodnocení a předání cen proběhlo tentokráte v rekonstruovaných prostorách bývalé sýpky v Blatné, která slouží i k dalším kulturním akcím. Stejně jako vloni se zúčastnila paní starostka. Našim členům se nedařilo v takové míře jako v předešlém 34. ročníku, tentokrát jsme se umístili na 7. místě z 12 fotoklubů.

Vytvořeno: leden 01, 2016

Po delší odmlce, kdy se náš klub neúčastnil tohoto mapového okruhu jsme se opět zapojili do soutěže a nutno říct, že velmi zdařile. Získali jsme totiž 1. místo v soutěži fotoklubů a nemalé úspěchy zaznamenali také jednotlivci. Nejlepšího výsledku z klubu dosáhla Šárka Svobodová se snímkem "Poklidné setkání" a do první desítky se dostala také fotografie Jiřího Ulrycha s názvem " Cháron".

Vytvořeno: leden 01, 2010

V tomto ročníku jsme se umístili na 4. místě. Nejlepší jednotlivci z našich řad: 10. místo - Šárka Svobodová se snímkem nazvaným Milosrdná mlha, dále Bohumil Rosenkranz s fotkou Les a to na 15. místě. Za zmínku stojí také 18. místo vládi Kuřátka s fotkou Ráno rané gotiky.

Vytvořeno: červen 09, 2009

Tento ročník Turnovského mapového okruhu jsme se zúčastnili jako pořadatelé. Vyhlášení výsledků se konalo v zasedacím sále Škoda auto muzea. Zde byla představena díla nejlepších autorů. Následně byly fotografie vystaveny v paláci Templ na Staroměstském náměstí. Náš fotoklub letos obsadil v soutěži fotoklubů 7. místo. Nejlepším z našich byl Bohumil Holan na 19. místě se snímkem Mlhavé ráno.

Vytvořeno: leden 09, 2008

Obsadili jsme 6. místo v soutěži fotoklubů, výrazného úspěchu dosáhl Petr Volf, který v soutěži autorů získal 3.místo, v kategorii snímků získal skvělé 1. místo ? obrovská gratulace! Z ostatních ?sokolíků? dosáhli umístění do 50. místa ještě Vláďa Kuřátko (to ovšem není při jeho stabilní formě zas takové překvapení), Zdeněk Halíř, Jan Halíř (zde také gratulace ? určitě velký úspěch) a Gábina Paulusov

Co je mapový okruh?

Mapový okruh je fotografická soutěž, ve které si vždy cca 10 fotoklubů vyměňuje vzájemně soutěžní kolekce fotografií, které si pak hodnotí. Poté, kdy všechny ?mapy? dokolují, provede fotoklub, který pořádá aktuální ročník, vyhodnocení, se kterým seznámí ostatní účastníky soutěže a další fotokluby na slavnostním vyhlášení. Zároveň vystaví tzv. nultou kolekci mapového okruhu, jenž dále putuje po dalších místech.

Vytvořeno: leden 01, 2008

Ve 26. ročníku celostátní fotografické soutěže fotoklubů "Blatenská růže" jsme získali 3. místo.

Vytvořeno: červen 09, 2007

V tomto ročníku známé celostátní soutěže fotoklubů jsme získali 7. místo se ziskem 1000 bodů. Nejvýše z nás se umístil

Vytvořeno: leden 01, 2007

Ve 25. ročníku celostátní fotografické soutěže fotoklubů "Blatenská růže" jsme získali 1. místo. V soutěži jednotlivců získal 3. místo V. Kuřátko (Červnové ráno), 5. místo F. Váňa (Soustřednost) a 7. místo I. Benešová (Liberecké prolínání).

Vytvořeno: červen 09, 2006

V 36.ročníku Turnovského mapového okruhu jsme získali 5. místo se ziskem 1066 bodů. Nejlepší umístění z našich členů vybojoval Štěpán Janda. Pořadatelem byl fotoklub Nekras z Jablonce nad Nisou.

Výsledková listina ... zde.

Výsledková listina členů fotoklubu Sokol ... zde.

Vytvořeno: leden 01, 2006

Ve 24. ročníku mapového okruhu BLATENSKÁ RŮŽE jsme získali v soutěži fotoklubů 1. místo. V soutěži jednotlivců obsadil 2., 4. a 5. místo V. Kuřátko.

Vytvořeno: červen 01, 2005

Ve 35.ročníku Turnovského mapového okruhu jsme získali 6. místo, je to propad oproti loňskému roku, ale není každý rok posvícení :-) Nejlepším naším soutěžícím byl Vláďa Kuřátko, který obsadil 10. a 14. místo těsně pod ním na 15. místě skončila Iva Benešová.

Vytvořeno: leden 01, 2005

V tomto ročníku jsme v soutěži fotoklubů získali 3. místo se ziskem 842 bodů se ztrátou pouhých 120 bodů na vítězný fotoklub "Praha KFA". Ze "sokolíků" nejlepšího výsledku v pořadí snímků dosáhl V. Kuřátko se snímkem "Sen" (72 bodů), se kterým se umístil celkově na 12. místě, na 17. místě pak skončil Z. Halíř s fotografíí "Jaro v podkrkonoší II" (69 bodů)

Vytvořeno: červen 11, 2004

Ve 34. ročníku Turnovského mapového okruhu jsme získali 1. místo se ziskem 10180 bodů. V jednotlivcích se na 2. místě umístil Josef Ouředník se snímkem Madona, blahopřejeme.