Vytvořeno: červenec 01, 2015

Výstava fotokubu v Bělé p/B
V prostorách Městské knihovny v Bělé pod Bezdězem náš fotoklub vystavoval poprvé, naše fotografie byly přístupné do 30.8.2015.

Vytvořeno: květen 23, 2017

Mladoboleslavský fotoklub slaví 95 let. Tuto velkou událost jsme oslavili uspořádání výstavy ve Sboru českých bratří na Českobratrském náměstí v Mladé Boleslavi. Zahájena byla 23. května v 17 hodin a potrvá měsíc. Úvodní slova pronesl předseda fotoklubu Zdeněk Halíř a známý mladoboleslavský fotograf Vladislav Krédl. Výstava představuje tvorbu současných členů fotoklubu, ale se dozvíte něco z historie a svoje díla vystavuje také fotokroužek, který vede člen klubu Honza Halíř (patří mu velký dík). Děkujeme všem sponzorům, kteří nás podpořili, i díky nim vznikl almanach fotoklubu, jehož autorem je Petr Linhart (rovněž velký dík). Těšíme se s Vámi na přístí setkání.

Vytvořeno: duben 29, 2014

Vernisáž výstavy Fotografie pro Finsko

Vernisáž výstavy se konala v prostorách muzea na zámku v Benátkách nad Jizerou. Sešla se většina členů fotoklubu a částečně se touto akcí nahradila pondělní pravidelná schůzka i když nakonec zde spíš převládala volná zábava a diskuzní kroužky se sklenkou v ruce. Na příští schůzce  si zasoutěžíme na téma V ulicích a odkládáme neuskutečněnou soutěž Staré a nové až jako poslední před začátek prázdnin.
Velké poděkování patří Břéťovi Ježkovi za zorganizování této akce a všem, kteří například zajistili občerstvení. Jelikož počítáme s tím, že tuto ucelenou výstavu ještě někde uvidíme, je třeba ji ještě doplnit o díla nových členů, budeme se těšit.
Pokud máte zájem navštívit tuto naši výstavu, bude trvat do 27. 7. 2014.

Vytvořeno: prosinec 01, 2014

V prostorách nedávno otevřené výstavní síně Městské galerie pod vyhlídkovou věží na Staroměstském náměstí v Mladé Boleslavi se konala vernisáž výstavy fotografií našeho klubu. Za účasti desítek návštěvníků promluvili zástupci města Mladé Boleslavi, Sokola a na závěr si vzal slovo náš předseda Zdeněk Halíř. Pokud máte zájem shlédnout díla našich členů, máte možnost do konce ledna 2015.

Fotodokumentace od Jiřího Ulrycha a Petra Linharta