Vytvořeno: prosinec 13, 2010


 
Průřez svoji uměleckou tvorbou od úplných počátků až do dnešních dnů poutavě přednesl pan František Váňa. Vyprávění doplnil fotografiemi z celého tvůrčího období.
Prohlížet fotogalerii ze setkání.

more
Vytvořeno: prosinec 12, 2010

Vlastislav Kopřiva - cesta po národních parcích USA
 
Na mimořádné schůzce fotoklubu mezi Vánočními svátky jsme shlédli fotografie Vlasty Kopřivy z jeho cesty po amerických národních parcích. Jeho nejlepší kousky pak můžete vidět také v galerii fotoklubu.

Prohlížet fotogalerii ze setkání.

more
Vytvořeno: říjen 13, 2012

Po dlouhé přestávce jsme obnovili prezentace jednotlivých členů fotoklubu. Jde vlastně o to, že jeden z členů si připraví své starší i nové kontroverzní fotografie a po krátkém úvodu podává komentáře k jednotlivým snímkům, například co se mu na snímku líbí nebo naopak. Ostatní přítomní debatují a konfrontují tak své názory k dané fotce s autorem. Ten potom někdy zjistí, že fotografie, které vlastně vůbec nezveřejnil mohou někoho zaujmout, nebo naopak u fotky společně objevíme chybu.
Tentokrát se rozhodl přinést "kůži na trh" Břetislav Ježek. Dozvěděli jsme se spoustu příhod spojených s jeho cestami za krásnými fotografiemi. Děkujeme.

more