Jsme sdružení lidí se zájmem o fotografování a vše s tím spojené.

Tématické soutěže fotoklubu

Soutěže pořádáme pravidelně každý měsíc. Témata vybíráme sami na začátku roku. Každý soutěžící vystaví maximálně 3 fotky. Ty se očíslují a hodnotíme je body od 1-10. Výsledky jsou uvedeny v tabulce.

V mlze 2018

Mlha - jedno z nejoblíbenějších témat v našem fotoklubu. A bylo to znát na kvalitě a bodovém hodnocením. Tak tedy sešlo se 17 fotek a na prvních dvou příčkách se umístil Petr Volf, jeho mlžné nálady už dobře známe a gratulujeme. Na třetím místě skončil Břéťa Ježek s jeho již mnohokrát foceným křížkem na šumavském Zhůří. Podle jeho vyprávění je to jedna z posledních možných fotek, brzy se na tomto místě prý začne stavět, bohužel.

Těšíme se na další krásná místa zvěčněná na fotografiích.

Námrazy 2018

Zima nám připravila i letos spoustu námětů na fotografování a v tomto kole soutěže to bylo znát, zúčastnilo se 6 soutěžících s 19 snímky. Na prvním a druhém místě se umístil Jirka Ulrych. Obě fotky jsou z posilvestrovského rána, takové námrazy se v přírodě často nevyskytují, naštěstí měl autor fotoaparát při ruce. Třetí místo obsadil Petr Volf se zasněženým snímkem s nádhernou atmosférou mrazivého prosluněného dne.

Okna 2018

Únorová soutěž proběhla na pravidelné schůzce 19. 2. 2018 a zúčastnění přinesli celkem 16 fotek. Zvítězil Honza Halíř se 34 body a průměrem 6,8 bodu. Na druhém místě se umístil Břéťa Ježek se shodným počtem bodů a třetí místo obsadil opět Honza Halíř.

Gratulujeme.

Tabulka s podrobnými výsledky zde.

A jak se změnilo průběžné pořadí po této soutěži?

Nadřazená kategorie: Jak pracujeme
Vytvořeno: květen 03, 2018

Ve čtvrtek 3. 5. 2018 se konala od 17 hodin vernisáž výstavy našich členů Zdeňka a Honzy Halířových. Úvodního slova se chopil náš kamarád a také člen fotoklubu Petr Volf a v krátkosti popsal průřez tvorbou obou vystavovatelů. Tématicky je výstava, která bude trvat do 3. června 2018 velmi různorodá, největší zastoupení zde má krajina jak domácí, tak také zahraniční a to z častých cest po Evropě, většinou společných. Naleznete zde ale také zátiší, portréty, akty, street a další. Děkujeme za krásný zážitek a přejeme Zdeňkovi a Honzovi do další tvorby DOBRÉ SVĚTLO. A na závěr pár fotek z této akce.