38. turnovský mapový okruh (TMO)

Vytvořeno: leden 09, 2008

Obsadili jsme 6. místo v soutěži fotoklubů, výrazného úspěchu dosáhl Petr Volf, který v soutěži autorů získal 3.místo, v kategorii snímků získal skvělé 1. místo ? obrovská gratulace! Z ostatních ?sokolíků? dosáhli umístění do 50. místa ještě Vláďa Kuřátko (to ovšem není při jeho stabilní formě zas takové překvapení), Zdeněk Halíř, Jan Halíř (zde také gratulace ? určitě velký úspěch) a Gábina Paulusov

Co je mapový okruh?

Mapový okruh je fotografická soutěž, ve které si vždy cca 10 fotoklubů vyměňuje vzájemně soutěžní kolekce fotografií, které si pak hodnotí. Poté, kdy všechny ?mapy? dokolují, provede fotoklub, který pořádá aktuální ročník, vyhodnocení, se kterým seznámí ostatní účastníky soutěže a další fotokluby na slavnostním vyhlášení. Zároveň vystaví tzv. nultou kolekci mapového okruhu, jenž dále putuje po dalších místech.

Výsledková listina ... zde.